comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Cristoph Daum Süper Lig'e yeniden dönüyor

20 Kasım 2017, Pazartesi 10:55
Cristoph Daum Süper Lig'e yeniden dönüyor

Cristoph Daum Süper Lig'e yeniden dönebilir. Gençlerbirliği yönetimi Mesut Bakkal'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna ilk aday olarak Cristoph Daum'u düşünüyor. 

FutbolArena - Bir dönem Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor takımlarını çalıştıran deneyimli Alman çalıştırıcı Cristoph Daum, Süper Lig'e yeniden dönüyor.  Mesut Bakkal ile yollarını ayıran Gençlerbirliği, Daum'u takımın başına getirmek istiyor.


Gençlerbirliği'nden Cristoph Daum bombası


Mesut Bakkal ile alınan kötü sonuçlardan sonra yollarını ayırma kararı alan Gençlerbirliği yönetimi rotasını Alman çalıştırıcıya çevirdi. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, kırmızı siyahlı yönetim teknik direktör arayışlarına ara vermeden başlarken, gündeme alman çalıştırıcı Cristoph Daum geldi. 

TEK ADAY CRİSTOPH DAUM DEĞİL 
Cristoph Daum ile bir görüşme gerçekleştirecek Gençlerbirliği yönetiminde tek aday Daum değil. Daum'la yapılacak görüşmelerde önemli bir mesafe kat edilemezse, Robert Prosineçki ile el sıkışılmaya çalışılacak. Görünen o ki Süper Lig'de teknik adam borsasında yine çok hareketli günler yaşanacak.


Cristoph Daum kimdir? Cristoph Daum'un kariyeri ve başarıları


Son olarak Romanya Milli Takımı çalıştıran ve olaylı bir şekilde yollarını ayıran Alman çalıştırıcı ülkemizde sırasıyla Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor takımlarını çalıştırdı. Daum, Beşiktaş ile 1 Fenerbahçe ile 2 kez şampiyonluk kupası kazandı.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)