comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ahmet Oğuz, Şenol Güneş ile olan taç pozisyonu hakkında FutbolArena'ya konuştu

11 Mart 2018, Pazar 01:27
Ahmet Oğuz, Şenol Güneş ile olan taç pozisyonu hakkında FutbolArena'ya konuştu

Gençlerbirliği futbolcusu Ahmet Oğuz, Beşiktaş maçının ardından herkesin konuştuğu Şenol Güneş ile yaşanan taç atışı pozisyonu hakkında FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş - Gençlerbirliği maçının son dakikalarında Şenol Güneş ile Ahmet Oğuz arasında yaşanan pozisyon hakkında teknik direktör Ümit Özat, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Şenol Güneş'in amacının tacı engellemek olduğunu söyledi. Bu yaşananların ardından Gençlerbirliği futbolcusu Ahmet Oğuz, FutbolArena'ya konuştu. 


Şenol Güneş ve Ahmet Oğuz arasında yaşanan taç pozisyonu


Gençlerbirliği futbolcusu Ahmet Oğuz, Vodafone Park'ta Beşiktaş ile oynanan maçın son dakikalarında yaşanan taç pozisyonu hakkında FutbolArena'ya konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Ahmet Oğuz yaptığı açıklamda, "Bir taç atışını bu kadar büyütmeye gerek yok. Ben o an taç atışını hızlı kullanmak istedim. Şenol hoca ise o an orada taktik veriyordu sanırım. Dediğim gibi büyütmeye gerek yok." ifadelerini kullandı. 


Ümit Özat Şenol Güneş hakkında ne söyledi?


Ümit Özat ise maçın ardından yaptığı açıklamada, "Oyuncum taç atarken öne geçti, çizgi ihlali yaptı. 4. hakeme söylüyorsun, sen de yapıyorsun diyorsun. Sanki karşı tarafın avukatlığını yapar gibi. Bu tarz tartışmaların oyunun önüne geçmesini istemiyorum ama. Biz içerdeki insanlar yapılan hareketin, hangi niyetle yapıldığını az çok biliriz. Orada taktik verilecek pozisyon değildi. Taç atışını engellemek için yapılan hamleydi. Taçtan gol mü atacağız? Hayır ama bunlar da ince ayrıntılar. İlk yarıda çok net verilmeyen bir penaltımız var. Penaltı verilmedi, sonra bir de kornere aut veriyorsun" diye konuştu. 
Son dakika Gençlerbirliği Haberleri FutbolArena'da!

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)