comScore

Gazişehir FK Gazişehir FK

Sumudica: 'Çok büyük teklif aldım, haftaya ayrılabiliriz'

08 Ocak 2021, Cuma 18:40
Sumudica: 'Çok büyük teklif aldım, haftaya ayrılabiliriz'

Gazinatep FK ile anlaşamadığını açıklayan Marius Sumudica, Suudi Arabistan takımı Al-Shabab'a geri dönmek üzere olduğunu açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Gaziantep FK ile sözleşmesinin son aylarına giren Marius Sumudica, ayrılık açıklamalarında bulundu. Rumen basınından Digisport'a konuşan Sumudica, Suudi Arabistan takımı Al-Shabab'a geri dönmek üzere olduğunu ve reddedilmeyecek bir teklif aldığunı söyledi.

"GAZİANTEP FK İLE ANLAŞAMADIK"
"Gaziantep FK ile anlaşamadık. Otelde görüşeceğiz ama bu oldukça zorlu bir görüşme olacak. 2 transfer istiyorum, küçük rakamlarda sıkışıp kalıyoruz. Buraya devam etmemin benim için oldukça zor olacağını düşünüyorum, sadece on dakika önce bir kulüple konuştum, oraya gitme ihtimalim var."

"GAZİANTEP YÖNETİMİ BENİ HEP ERTELEDİ"
"Gaziantep FK ile sözleşmemi bitirmek isterdim ama gelen teklif çok büyük, bunu reddedemem. Ben devam etmek istediğimin sinyallerini verdim ama beni hep ertelediler. Bu gece konuşacağız ama bu durumda devam edemeyeceğimizi çok iyi biliyorlar."

"TEKLİF YAPAN KULÜP, ESKİ TAKIMIM AL-SHABAB!"

"Bahsetttiğim teklifi veren kulüp, eskiden çalıştığım Suudi Arabistan takımı Al-Shabab! Bana teklif yaptılar, şu an pazarlık yapıyoruz ve anlaşmaya çok yakınız. Sanırım önümüzdeki hafta Gaziantep'ten ayrılacağız."

"DANA ETİ SALATASINDAKİ SALATALIK GİBİYİZ"

"Yönetimle anlaşamadık. Kafalarında ne olduğunu bilmiyorum. Antrenöre sormadan oyuncularla konuşmaları beni çok rahatsız ediyor. Bu normal değil. Teknik direktör, soyunma odasındaki patron olmalı. Türkiye'de isimleri olan teknik direktörler var ve onlarla yüzleşmek zor. Ayrıca Fatih Terim, Okan Buruk, Rıza Çalımbay ile birlikte 1,5 yıldır görevde olan 4 antrenörden biriyim. Türkiye'de büyük takımlarla baş etmek zor. Bu noktaya nasıl geldiğimizi bile bilmiyorum. Dana eti salatasındaki salatalık gibiyiz."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"