comScore

Gazişehir FK Gazişehir FK

Osman Toprak, Samsunspor maçı öncesi isyan etti - Büyükşehir Gaziantepspor Haberleri

08 Mart 2017, Çarşamba 19:13
Osman Toprak, Samsunspor maçı öncesi isyan etti - Büyükşehir Gaziantepspor Haberleri

Büyükşehir Gaziantepspor Başkanı Osman Toprak, yapılan oyunun farkında olduklarını açıkladı.

FutbolArena - TFF 1. Lig'de sıkıntılı günler geçiren Büyükşehir Gaziantepspor, hafta sonu oynanacak olan Samsunspor maçına hazırlanıyor.
 

Osman Toprak'ın Samsunspor - Büyükşehir Gaziantepspor maç öncesi açıklamaları


Anadolu Ajansı'na konuşan Büyükşehir Gaziantepspor Başkanı Osman Toprak, Samsunspor yerel medyasının tavırlarına isyan etti.

Çağrıda bulunan Toprak, "Tüm yapılanların farkındayız. Tüm ilgililerin dikkatini bu maça çekiyoruz ve uyarıyoruz; getirilmek istenen karmaşanın tarafı olmayacağız." sözlerini sarf etti.
Osman Toprak yaptığı konuşmada, "Yaratılmak istenen kaos ortamında futbol paydaşlarını etki altına alma çabalarının çok demode, devamında istenmeyen olaylara yol açabilecek tehlikeli bir yöntem olduğu defalarca test edilmiştir. Bizler camialarımızı dostlukta, sevgide ve fair play'de birleştirmek zorundayız." diye konuştu.

Sözlerinin devamında, "Kulübümüze yönelik sosyal medyadan yapılan sataşmalar, tertiplenen organizasyonlar güya bizi sindirme, gözdağı vermeye yöneliktir. Buradan yol bularak maçın hakemlerini de bu türbülansa çekme çabaları bizi bu maçı kazanma azminden ve inancımızdan bir adım dahi geri attırmayacaktır. Maça ve futbol oynamaya hazırız. Biz sadece sahada oynanacak müsabakaya hazırız. Maç sonucunu sahada emek veren, ter döken sporcuların belirlemesi için sahaya çıkacağız. Süper Lig temsilcimiz Gaziantepspor'a yapılan hakem hataları daha tazeliğini korurken, kulübümüze de sistematik şekilde uygulanan baskılar, Gaziantep'te futbolu başka türlü dizayn etme çabaları mıdır? Tüm yapılanların farkındayız. Tüm ilgililerin dikkatini bu maça çekiyoruz ve uyarıyoruz; getirilmek istenen karmaşanın tarafı olmayacağız. Futbolumuzu oynayacağız ve kazanacağız." ifadelerini kullandı.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!