comScore

Gazişehir FK Gazişehir FK

Marius Sumudica hastaneye kaldırıldı (Sağlık durumu)

24 Aralık 2019, Salı 22:46
Marius Sumudica hastaneye kaldırıldı (Sağlık durumu)

Gaziantep Futbol Kulübü'nde görev yapan Rumen teknik adam Marius Sumudica zatürre nedeniyle hastanelik oldu

FutbolArena - Gaziantep FK teknik direktörü Marius Sumudica zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Doktorlar hastaneden ayrılmasının tehlikeli olduğunu bildirdi. Rumen teknik adamın geceyi hastanede geçirmesi bekleniyor.
 

Marius Sumudica'nın sağlık durumu nasıl?


Gaziantep Futbol Kulübü'nde görev yapan Rumen teknik adam Marius Sumudica hastanelik oldu. Zatürre olduğu tespit edilen tecrübeli çalıştırıcı, apar topar hastanede tedavi altına alındı. Rumen basınından Gazeta Sporturilor, Marius Sumudica'nın hastane yatağında çektiği fotoğrafı paylaşarak son durumu aktardı.

Gazeteci Emanuel Roşu, Sumudica'nın zatürre olduğunu ve hastaneden ayrılmasının tehlikeli olabileceğini bildirdi. Doktorların uyardığı Marius Sumudica'nın geceyi hastanede geçireceği ifade edildi. Rumen teknik adamın sağlık durumu Gaziantep FK taraftarlarını endişelendirdi.
MARİUS SUMUDİCA'DAN KÜMEDE KALMA AÇIKLAMASI

Son maç sonrası hedefinin Gaziantep'i ligde tutmak olduğunu söyleyerek sözlerini sürdüren Marius Sumudica, “Kontratımda da zaten bu yazıyor. Takımı ligde tutarsam seneye de devam edeceğim. Her maça puan almak için çıkıyorum. Takımı yukarıda tutarsak herkes için daha iyi. Kulübe para kazandırmak da istiyorum. Kazandığımız her maçta kulüp de kazanıyor” dedi.

Devre arasında yapılacak olan takviyelerle ilgili de konuşan Sumudica, “Daha iyi olmamız için birkaç yeni arkadaşa ihtiyacımız var. 4 oyuncu daha takıma takviye edilmesi gerekiyor. Başkanımızla görüştüm bu 4 oyuncu hakkında. Bu 4 oyuncu takıma katılırsa Gaziantep daha da güçlü olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)