comScore

Gazişehir FK Gazişehir FK

Erol Bulut'tan olay sözler: "Karaktersizliğini ispat etti"

04 Mart 2022, Cuma 01:29
Erol Bulut'tan olay sözler:

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, Alanyaspor maçından sonra "Benim dönemimde kadro dışı bıraktığımız bir futbolcu, bugün karaktersizliğini bir kez daha ispat etti." diye konuştu.

FutbolArena - Gaziantep FK, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Alanyaspor'a uzatmalarda yenilen golle 2-1 mağlup olarak elendi. Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, Alanyaspor maçından sonra sert açıklamalarda bulundu.

EROL BULUT'UN A SPOR'A AÇIKLAMALARI
"Alanyaspor'u tebrik ediyorum ama bizim dönemimizde bir futbolcuyu kadro dışı bırakarak ne kadar haklı olduğumuzun ispatını bugün yine herkes görmüş oldu. Maçlar kazanılır ama karakterinizi sonradan kazanamazsınız. O arkadaş oturup iyi düşünmeli. Benim dönemimde kadro dışı bıraktığımız bir futbolcu, bugün karaktersizliğini bir kez daha ispat etti herkese. Kast ettiğim futbolcuyu belki size daha sonra söyleyebilirim. Ben ismini bile anmak istemiyorum."

EROL BULUT'UN BASIN TOPLANTISINDA SÖZLERİ

"Bizim dönemimizde (Alanyaspor teknik direktörlüğü dönemi) kadro dışı bıraktığımız bir futbolcu vardı. Bugün ne kadar haklı olduğumuzu hem bize hem de futbol kamuoyuna bir kez daha ispat etti. İsmini buradan açıklamak istemiyorum. 20 yıl profesyonel top oynadım. Onun dışında yardımcı hocalık yaptım ve dört sene teknik direktörlük yaptım. Çok insanlar gördüm, futbolcular gördüm, çalıştım. Çok karakterli futbolcular oldu ama bir futbolcu karaktersizliğini bu kadar ön plana çıkarır. Onu da bugün söylemek istedim."

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!