comScore

Gaziosmanpaşa'da yönetim artık taraftarların

04 Haziran 2018, Pazartesi 18:29
Gaziosmanpaşa'da yönetim artık taraftarların

Gaziosmanpaşaspor'da yönetime aday çıkmayınca taraftarlar duruma el koydu. GOP Genç Taraftarlar Derneği kendi içinde bir liste oluşturdu ve Deniz Diktigioğlu başkanlığa seçildi.

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Gaziosmanpaşaspor'da yönetime aday çıkmayınca taraftarlar duruma el koydu. GOP Genç Taraftarlar Derneği kendi içinde bir liste oluşturdu ve Deniz Diktigioğlu başkanlığa seçildi.

Yerel Futbol'un haberine göre geçen sezon BAL'da grubunu üçüncü sırada tamamlayan Gaziosmanpaşaspor'un olağanüstü genel kurulunda, yönetime kimsenin talip olmaması üzerine kulübün kapanmasını önlemek ve güçlü bir yönetim oluşturulması için zaman kazanmak amacıyla Gaziosmanpaşaspor Genç Taraftarlar Derneği 11 kişiden oluşan yönetim listesini Cihan Tavlı'nın başkalığını yaptığı divan heyetine sundu. 
Listenin oylanmasının ardında Deniz Dikdigioğlu başkanlığındaki yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Onural Kumaş,Murat Uğur Gümüşten,Özkan Özgür,Serkan Yılmaz,Bekir Tavlı,Aziz Duman,Bülent Geyin,Zafer Çotaoğlu,Ramazan Öztürk,Melih Demirkıranlardan.
Gaziosmanpaşaspor başkanlığına seçilen, Genç Taraftarlar Derneği Başkanlığını da yürüten Deniz Dikdigioğlu , kulübün kapanmaması için taraftarlar olarak, yönetim listesi oluşturduklarını belirterek “Amacımız kulübe zarar vermek değil, birleştirici olmaktır” dedi. Dikdigioğlu, yönetime iyi bir talip çıkana kadar kulübü kendilerinin yöneteceklerini söyledi.

Türkiye Alt Ligler Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)