comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepsporlu futbolculara büyük jest

14 Eylül 2016, Çarşamba 15:08
Gaziantepsporlu futbolculara büyük jest

Gaziantepspor'da, yönetim kurulu futbolculara bayram öncesi alacaklarını ödeyerek bir sürprize imza attı.

FutbolArena Özel - Gaziantepspor'lu futbolcuların eksik kadroya rağmen özellikle Trabzonspor ve Adanaspor karşılaşmalarından alınan puanlardan dolayı, futbolcuların moralini daha da yükseltmek isteyen yöneticiler, 7.5 Milyon TL'lik ödeme gerçekleştirdi.

GAZİANTEPSPOR'DA MADDİ SIKINTI YAŞANIYOR MU?

Sezonun sona ermesiyle birlikte maddi sıkıntı yaşadığı sık sık gündeme gelen Gaziantepspor'da, yönetimin kısa vadede bu sorunu çözmeyi başardığı öğrenildi. Kırmızı-siyahlı yöneticiler bayramın da gelmesiyle birlikte kulüpte alacağı bulunan futbolcu ve tüm personellere toplam da 7.5 Milyon TL'lik ödeme gerçekleştirdi. Kulüp başkanı İbrahim Kızıl'ın yaptığı bu sürprizden sonra futbolcu ve personellerin oldukça memnun oldukları öğrenilirken, bundan sonra ki sürecin kendileri açısından daha rahat olacağını bildirdikleri öğrenildi. Futbolcularında yönetimin bu jestinden sonra, hafta sonu karşılaşacakları Medipol Başakşehir karşılaşmasında galibiyet sözü verdiler.

FUTBOLCULARDAN GALİBİYET SÖZÜ

Gaziantepsporlu futbolcuların yönetimin bayram öncesi, sözlerini tutarak alacaklarının tamamını ödemesinin ardından oldukça mutluluk yaşadıkları öğrenildi. Takım kaptanı Elyasa Süme'nin de takım arkadaşlarıyla görüşerek, yönetimin üzerine düşeni yaptığını ve artık kendilerinin de bu jesti karşılıksız bırakmamaları gerektiğini vurguladı. Tüm futbolcular kulüpte gerçekleşen bayramlaşma töreninde hafta sonu karşılaşacakları Medipol Başakşehir maçını kazanmak için her şeyi yapacaklarına dair söz verdikleri öğrenildi. 


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.