comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor'da İsmail Kartal depremi

25 Eylül 2016, Pazar 01:25
Gaziantepspor'da İsmail Kartal depremi

Gaziantepspor taraftarları, teknik direktörün İsmail Kartal'ın Fenerbahçe maçı öncesinde "Her zaman her yerde sonuna kadar Fenerbahçeliyiz." sözlerine tepki gösterdi. 

FutbolArena - İsmail Kartal, Fenerbahçe maçı öncesi yaptığı açıklamalarla Gaziantepspor taraftarını çileden çıkardı

Gaziantepspor'un sezon başında teknik direktörlük görevine getirdiği İsmail Kartal, bugün karşı karşıya gelecekleri Fenerbahçe maçı öncesinde NTV Spor'a yaptığı açıklamayla kırmızı-siyahlı taraftarların yoğun tepkisini aldı ve taraftarlar istifa çağrısında bulundu. 

"HER ZAMAN HER YERDE SONUNA KADAR FENERBAHÇELİYİZ."

Bugün deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Gaziantepspor'da İsmail Kartal'ın yaptığı son açıklamalar yoğun tepki aldı. NTV Spor'a konuşan İsmail Kartal'ın bu karşılaşmanın kendisi için çok zor olacağını söylerken her zaman, her yerde Fenerbahçeliyim demesi Gaziantepspor taraftarını adeta çileden çıkardı. Sosyal medya hesaplarından İsmail Kartal'a yoğun tepki gösteren taraftarlar, böyle bir olayı kabul edemeyeceklerini söylediler. İsmail Kartal'ın Gaziantepspor teknik direktörüne yakışmayacak bir açıklamada bulunduğunun altını çizen Gaziantepspor taraftarları, yöneticilere de çeşitli mesajlar göndererek Kartal'la yolların ayrılması gerektiğini bildirdiler. 


İSMAİL KARTAL'IN İSTİFASI İSTENİYOR

Gaziantepspor taraftarları geçmişte Sergen Yalçın ve Okan Buruk gibi isimlerinde camiada görev yaptıklarını ancak gösterdikleri duruşla bu tarz polemiklerin yaşanmadığını da söylediler. 

Taraftarlar yayınladıkları mesajda şu ifadelere yer verdiler:

"Bizler her zaman, her yerde Fenerbahçeli hoca değil; başında olduğu takıma sahip çıkıp, saygı duyacak hoca istiyoruz!"

"Her zaman yerde en büyük Gaziantep diye haykıran ve yenildiği maçta takımı tribüne çağıran taraftar grubuna yakışmıyorsun İsmail Kartal! "

"Kadıköy'de Gaziantepspor takımına "Ş.refsizler kimin için oynuyorsunuz?" dediğini unutmadık İsmail Kartal ! "

"Yönettiğin ve tuttuğun takım aynı ligde, amatörsün İsmail Kartal"

"Bu kadroya her hoca koşa koşa gelir, sana mecbur değiliz İsmail Kartal! "

Haber: Cemil İbrahim CANSIZ
 


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.