comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor'da 4 oyuncu kadro dışı bırakıldı

17 Ocak 2017, Salı 17:54
Gaziantepspor'da 4 oyuncu kadro dışı bırakıldı

Spor Toto Süper Lig'in son sırasında bulunan Gaziantepspor'da dört önemli futbolcu kadro dışı bırakıldı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de son sırada bulunan Gaziantepspor, teknik direktör İbrahim Üzülmez'in raporu doğrultusunda dört önemli yabancı futbolcusunu kadro dışı bıraktı.
 

Gaziantepspor'da kadro dışı kalan futbolcular


Şok etkisi yaratan bu gelişmede, İbrahim Üzülmez'in yönetime "bu oyunculardan fayda alamayız, takıma zarar veriyorlar" raporunu sunduğu öğrenildi. İbrahim Üzülmez raporunda, Davy Angan, Van Hintum, Anton Putsila ve Mohammed Fatau'yu kadro dışı bıraktı. 

KRİZ ANTALYA MAÇIYLA BAŞLADI
Gaziantepspor'da kadro dışı kalan isimlerden olan Fatau, Antalyaspor maçının ilk yarısında oyundan çıkarılmıştı. Karar sonrası çılgına dönen Fatau, İbrahim Üzülmez'in uzattığı eli iterek sinirli bir şekilde yedek kulübesinin yolunu tutmuştu. İbrahim Üzülmez'i de çileden çıkaran bu gelişme sonrasında, Fatau'ya destek olan ve İbrahim Üzülmez'in kadroda düşünmediği oyuncularında kadro dışı bırakılması kararlaştırıldı. 

KULÜP BULUN DENİLDİ

Gaziantepspor yönetimi de İbrahim Üzülmez'in raporuna olumlu yaklaşarak, oyuncularına da kulüp arayışlarına başlamaları gerektiğini aktardı. Oyuncuların da menajerleriyle görüşerek yeni takım arayışlarına başladığı bildirildi. Putsila ve Angan'a yurt içi ve yurt dışından bir çok teklif gelmeye başladığı öğrenildi. 

Haber: Cemil İbrahim CANSIZ / Gaziantep

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"