comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor'a yeni stat için müjde

06 Ocak 2017, Cuma 14:03
Gaziantepspor'a yeni stat için müjde

Süper Lig'in ilk yarısında tarihinin en başarısız performansına imza atan Gaziantepspor'a inşaatı tamamlanmak üzere olan Gaziantep Arena'dan beklenen haber geldi. 

FutbolArena - Sezona İsmail Kartal yönetiminde başlayan ancak daha sonra göreve İbrahim Üzülmez'i getiren Gaziantepspor, uzun süredir inşaatı süren yeni stadyumuna kavuşuyor. Kırmızı-siyahlı yöneticilerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile yaptığı son görüşmenin ardından 15 Ocak Pazar günü oynanacak olan Antalyaspor maçıyla birlikte kapılarını açacağı bildirildi. Gaziantep şehrininde büyük bir heyecanla beklediği stadyumdan müjdeli haber gelmesi taraftarları da adeta sevince boğdu.
 
ANTALYASPOR İLE AÇILIYOR
 
Ligin ikinci yarısına yapacağı transferler ve açılacak yeni stadıyla birlikte iyi bir giriş yapmak isteyen Gaziantepspor'da, stat sorununun da çözülmesi rahat bir nefes aldırdı. Antalyaspor maçı öncesi taraftarlara Büyükşehir Belediyesi tarafından forma ve çeşitli hediyeler dağıtılması planlanırken, Gaziantepspor'da yeni stadına resmen merhaba demiş olacak. 
 
FEDERASYON'A KALDI

 
Türkiye Futbol Federasyonuna gerekli yazışmaların yapıldığı öğrenilirken, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir'de inşaatı tamamlanan yeni stadyumda tek eksikliğin taraftar olduğunu söyledi. Federasyonunda yapacağı son incelemeden sonra onay vererek, uzun süredir süren hasret bitmiş olacak. 
 
Haber: Cemil İbrahim CANSIZ

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)