comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor'a bir sakatlık şoku daha

05 Kasım 2016, Cumartesi 14:20
Gaziantepspor'a bir sakatlık şoku daha

Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Alanyaspor'a konuk olan Gaziantepspor yine bir sakatlık şoku yaşadı. 

FutbolArena - Bu sezon deplasmanlarda henüz galibiyetle tanışamayan Gaziantepspor, Alanyaspor karşısında da sahaya bir çok sakat oyuncusundan yoksun olarak çıkmıştı. İsmail Kartal'ı bir çok oyuncunun sakatlığı kadro yapmakta zorlarken, bir kötü haberde maçın 20. dakikasında takımın golcü isimlerinden Davy Angan'dan geldi. Golcü futbolcu bir pozisyon sırasında topsuz alanda yaşadığı adele probleminden dolayı karşılaşmaya devam edemedi ve yerini Larsson'a bıraktı. 

YIRTIK ŞÜPHESİ

Karşılaşma 1-1 devam ederken 20. dakikada sakatlanarak oyun alanını terkeden Davy Angan'ın durumunun ciddi olabileceği öğrenildi. Başarılı futbolcunun yoğun acı içerisinde sedye ile soyunma odasına götürüldüğü ve durumunun yapılacak tetkikler sonucunda netleşeceği bildirildi. Buna rağmen Davy Angan'ın sağlık ekibine yaptığı ilk açıklamanın yırtık olduğunu hissettiğini söylediği öğrenildi. Angan'ın maç sonunda MR'nın çekilmesi bekleniyor. 

GHİLAS, ORKAN, FATAU VE ANGAN...

Gaziantepspor'un zorlu deplasman öncesinde kadrosunda üç önemli futbolcusundan yoksun çıkmıştı. Kırmızı-siyahlılarda sakatlıkları devam eden Ghilas, Orkan Çınar ve Fatau'dan sonra karşılaşma sırasında Angan'ın da sakatlanması İsmail Kartal'ı büyük üzüntüye boğdu. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"