comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Süper Lig'den 4 futbolcu yurt dışına gitti! Günay Güvenç, Robin Yalçın

05 Nisan 2020, Pazar 21:37
Süper Lig'den 4 futbolcu yurt dışına gitti! Günay Güvenç, Robin Yalçın

Gaziantep FK kalecisi Günay Güvenç ve Yeni Malatyaspor futbolcusu Robin Yalçın, özel uçakla Almanya'ya gittiler. 

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Gaziantep FK'da teknik direktör Sumudica'dan sonra Günay Güvenç de Türkiye'den ayrıldı. Günay Güvenç, farklı takımlarda oynayan ve ailesi Almanya'da olan oyuncularla beraber kiraladığı özel uçakla Almanya'ya gitti.

GaziantepGüneş'in haberine göre, 5 Mayıs'a kadar izin verilen Gaziantep FK'da daha önce teknik direktör Sumudica, özel jet kiralayarak ekibiyle birlikte Romanya'ya gitmişti. Günay Güvenç'in Almanya'ya gittiği özel uçakkta aynı zamanda Yeni Malatyasporlu futbolcu Robin Yalçın'ın da olduğu öğrenildi. Günay Güvenç'in Almanya'ya gitmek isteyen Yeni Malatyaspor oyuncusu Robin Yalçın ile fikir birliğine vardığı, yine 2 oyuncunun daha bu uçakta olduğu öğrenildi. 
Ailesiyle birlikte Almanya'ya giden Günay Güvenç'in 5 Mayıs'tan önce durumuna göre normal tarifeli ya da özel uçakla tekrar Gaziantep'e döneceği öğrenildi. 

KULÜPTEN DAHA ÖNCE YAPILAN SEYAHAT AÇIKLAMASI

"Bu süreç içerisinde; kulübümüzün herhangi bir seyahat yasağı bulunmamaktadır. Fakat, hem toplum sağlığı hem de sizlerin ve ailelerinizin sağlığı için seyahat tavsiye edilmemektedir. Bilindiği üzere ülkemizden yurt dışına uçuşlar da kısa bir süre önce yasaklanmıştır.”

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)