comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Sumudica Gazişehir Gaziantep taraftarlarına söz verdi

13 Haziran 2019, Perşembe 20:21
Sumudica Gazişehir Gaziantep taraftarlarına söz verdi

Gazişehir Gaziantep'te teknik direktörlük görevine Sumudica getirildi. Rumen teknik adam imza töreninde taraftarlara ilk 10 sözünü verdi. 

FutbolArena - Gazişehir Gaziantep, Rumen teknik adam Sumudica ile resmi sözleşmeye imza attı. İmza töreninde Sumudica'nın açıklamalarını başkan Adil Sani Konukoğlu'nun tercrüme etmesi ise dikkat çekti. 

"SÖZ VERİYORUM İLK 10'DA OLACAĞIZ"
Öncelikle Gaziantep'te olmaktan dolayı çok mutluyum. Türkiye'yi ve Süper Lig'i yakından tanıyorum ve yakın zamanda Kayserispor'da güzel işler yaptık. Kayseri'ye ilk gittiğim zaman stadyumda beş bin taraftar zor oluyordu. Ama biz öyle bir futbol sergiledik ve aldığımız sonuçlarla 30 bin kişilere ulaşmayı başardık. Suudi Arabistan'da sözleşmem devam ediyordu ancak bu ülkeyi çok sevdiğim için dönmek istedim. Bu kulübün çok önemli bir başkanı olduğunu ve neler başardığını biliyorum. Ben başkanıma herkesin huzurunda söz veriyorum ki; bu sezon en kötü ilk 10 takım arasında ligi tamamlayacağız. Her zaman elinden geleni yapan bir takım olacağız ve agresif oynayan, hücümu düşünen bir takım olacağız. Transferleri de yönetim kurulumuzla birlikte hareket edip, bütçemize uygun en kaliteli isimleri kadromuza katacağız. Taraftarlarımız bize inansın, güzel bir Gazişehir gelecek.Gazişehir Gaziantep kulübü Asbaşkanı Haluk Kalyoncu ise, " As Başkanı Haluk Kalyoncu ise, “Öncelikle asbaşkan olarak, Adil başkanımızın kulüp için ne kadar fedakarlıklar yaptığını biliyorum. Bu vesileyle birlikte Süper Lig'de de başarılı olmamız tek hedefimiz. Yeni teknik direktörümüz Sumudica'ya da hoş geldin diyor, başarılar diliyorum. İnanıyorum ki güzel bir hikayeye hep birlikte imza atacağız. Bizlerde yönetimimizle birlikte daha çok çalışacağız ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)