comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Sumudica: "Fenerbahçe'yi yendikten sonra Lucescu aradı"

20 Aralık 2020, Pazar 22:44
Sumudica:

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica, Fenerbahçe galibiyetinden sonra Lucescu'dan tebrik telefonu aldığını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Süper Lig 13. haftasında Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ederek yenilmezlik serisini 11 maça çıkaran Gaziantep FK'da teknik direktör Sumudica, Rumen basınına konuştu ve Lucescu'dan tebrik telefonu aldığını söyledi. 

Rumen basınına konuşan Marius Sumudica, Fenerbahçe galibiyetinden sonra Lucescu'dan tebrik telefonu aldığını söyledi ve Lucescu'nun kendisine neler nediğini aktardı:
"Lucescu'dan bir tebrik telefonu aldım. Bana, "Sumudica, Türkiye'de çok iyi iş başardın. Benim yapamadıklarımı yapıyorsun. Ben büyük takımlarda çalıştım. Sen mütevazi bir kulüpte büyük takımlara karşı savaşıyorsun. Devlerle savaşmayı başarıyorsun."

SUMUDICA'NIN BEIN SPORTS AÇIKLAMALARI

"Bugün hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Sahada yürekleriyle oynayan oyuncularım vardı. Agresiftik sahada. Şehrimizin başına gelen üzücü olay ve benim yardımcılarımdan birinin eşiden aldığımız kötü haber oyuncularımızı daha istekli yaptı. Oyuncularım istediklerimi sahada yaptılar. Caner ile başlayacaklarını düşündük. Bugün oynamadı. Biz kanatları iyi kapattık."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"