comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Serhat Ulueren: ''Dursun Özbek hesap verecek ve tarihten silinecek!''

19 Mart 2017, Pazar 10:25
Serhat Ulueren: ''Dursun Özbek hesap verecek ve tarihten silinecek!''

Serhat Ulueren, Trabzonspor'a 2-0 mağlup olan Galatasaray'da yönetimi ağır sözlerle eleştirdi.

FutbolArena - Vatan Gazatesi yazarı Serhat Ulueren, Spor Toto Süper Lig'in 25. hafta mücadelesinde Trabzonspor'a rakibi 10 kişi kalmasına rağmen gol atamadan 2-0'lık sonuçla mağlup olan Galatasaray'ı değerlendirdi. 


Serhat Ulueren'in Trabzonspor - Galatasaray maç yazısı


''Galatasaray son 30 dakikayı 11'e 10 oynuyor ve 85'te Sinan'ın 3 adımdan atamadığı pozisyon dışında net gol fırsatı yoksa, Sneijder oyundan alınıp Tolga gibi IQ'sunun çok düşük olduğuna inandığım bir kalas oynayıp Josue, Rodrigues kenarda oturuyorsa, Bruma gibi hızlı bir adam kanatlar yerine ortada oynatılıyorsa, 4 aydır ligde oynamamış Cavanda en kritik maçta sahaya sürülüyorsa ben Tudor'u değil dün, sabahlara kadar sorgularım, hesap sorarım.

Sen istediğin kadar bu takımı koştur ama bana taktik dehanı da göster be Tudor. Büyük hayal kırıklığıdır Tudor.
Maçtan bir gün önce Nazifoğlu, “Cavanda'yı almamız büyük hata. Bize Cavanda'yı Riekerink aldırdı, pişmanız” gibi laflarla hem eski hocanı bo.layıp hem camiana şirinlik yaparsan ters köşeye yatırırlar seni. Öğrendim ki Tudor, Nazifoğlu'nu sevmiyor ve takımda istemiyor. Nazifoğlu'nun zaten takımla beraber Trabzon'a gitmemesi, eleştirdiği Cavanda'yı Tudor'un inatla oynatması bu ikilinin nefretini ortaya koymuyor mu? Net ortada; yeni sezonda Tudor da olmayacak, Nazifoğlu da.

YAZIK ÇOK YAZIK!

Ben, G.Saray'ın ne oynadığını anlamış değilim. Fizik olarak Trabzon, ezdi geçti. Yanal hayatının en rahat galibiyetlerini G.Saray'dan alıyor. Karşısında böyle hocalar olursa Yanal elbette yıldız olur. Maç 1-0 olmuş rakip belli ki kapanacak. Çıkarsana Tolga'yı, alsana Bruma ve Rodrigues'i açıklara. Koy defansa Semih ve Sabri'yi, 2. yarıya başla Josue ile. Ama bunları düşünecek teknik adam yok ki kulübede. G.Saray artık büyük takım değildir. Beşiktaş'a evinde, Trabzon'a içerde dışarıda, F.Bahçe'ye Kadıköy'de, Başakşehir'e evinde yeniliyorsan kim diyebilir ki G.Saray büyük takımdır diye?

YAZIK... Çok yazık. 25 milyon sevdalısı olan, bir zamanlar Avrupa'yı titreten G.Saray bu başkanı ve yönetimi yüzünden kupalardan atılıyor ve Özbek halâ koltukta oturuyor. Sadece o suçlu değil. Bir gün gelecek G.Saray'ı bu hale getirenler hesap verecek ve tarihten de silinip gidecek.''

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)