comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Oktay Derelioğlu: 'Gaziantepspor'un geleceği kurtulacaktır'

28 Ocak 2018, Pazar 18:42
Oktay Derelioğlu: 'Gaziantepspor'un geleceği kurtulacaktır'

Oktay Derelioğlu, Gaziantepspor - Gazişehir Gaziantep maç sonu açıklamalarında "Gaziantepspor'un geleceği kurtulacaktır" diye konuştu.

FutbolArena - Gazişehir Gaziantep, TFF 1. Lig'de sahne alan derbide Gaziantepspor deplasmanından 4-0'lık galibiyetle ayrıldı. Gaziantepspor-Gazişehir Gaziantep maçı ardından her iki teknik direktörleri Oktay Derelioğlu ve Erkan Sözeri açıklamalarda bulundu. 
 

Oktay Derelioğlu, Gaziantepspor - Gazişehir Gaziantep maç sonu açıklamaları


Gaziantepspor Teknik Direktörü Oktay Derelioğlu oyuncularının iyi mücadele ettiğini söyleyerek, “Söylenecek çok şey yok ama biz her hafta üstüne koyarak geliyoruz. Kırmızı kart oyunumuzu bozdu. Oyuncularım iyi mücadele etti. Takım 17-18 yaşındaki pırıl pırıl evlatlarıyla oynuyor. Ben oyuncularıma bu forma sizin için bir fırsattır. Gaziantepspor'un geleceği kurtulacaktır. Gazişehir Gaziantep'i tebrik ediyorum” dedi.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP CEPHESİ
Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise, “Böyle maçların konsantrasyonu zordur. Çünkü rakip kolay gibi gözüküyor. Ama biz hafta içi iyi hazırlandık. Gaziantepspor iyi mücadele etti. Maç centilmence geçti. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Önümüzdeki Boluspor maçına bakacağız. Bu maç üst sıralara tırmanmak için çok önemlidir. Webo sakatlığından dolayı fiziksel olarak daha hazır değil” diye konuştu.

Son dakika TFF 1. Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)