comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Mustafa Uğur: '3 puan moral oldu'

09 Şubat 2018, Cuma 20:37
Mustafa Uğur: '3 puan moral oldu'

Gaziantepspor - Adana Demirspor maçı sonrası iki takım teknik direktörü Oktay Derelioğlu ve Mustafa Uğur açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Spor Toto 1. Lig'in 21. haftasında 3-0 biten Gaziantepspor - Adana Demirspor maçı ardından her iki takım teknik direktörü Oktay Derelioğlu ve Mustafa Uğur açıklamalarda bulundu. 


Oktay Derelioğlu'nun Adana Demirspor maçı açıklamaları


Gaziantep Teknik Direktörü Oktay Derelioğlu oyuncularının iyi mücadele ettiğini söyleyerek, “Oyuncularım iyi mücadele etti. Ancak gol atamadık. Çok genç bir takımız, elimizdeki mevcut oyuncularımızla devam etmek zorundayız, çünkü transfer yasağımız var. Gaziantepspor çok zor bir dönemden geçiyor. Maalesef bu takım çok yalnız bırakıldı. Ama buna rağmen oyuncularım mücadelesine devam ediyor. Geldiğimden beri üstüne koyarak gidiyoruz” dedi. 

GAZİANTEPSPOR - ADANA DEMİRSPOR MAÇI ÖZETİ VE GOLLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Mustafa Uğur'un Gaziantepspor maçı açıklamaları


Adana Demirspor Teknik Sorumlu Mustafa Uğur ise, “3 puan almak bizim için moral oldu. Mutluyuz. Adana Demirspor'un bundan sonraki hedefi seri galibiyetler almaktır. Biz her maça 3 puan almak için çıkacağız. Önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanıp üst sıralara tırmanmak istiyoruz” diye konuştu.
Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.