comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Göztepe, Gaziantepspor'un golcüsü Ghilas'a göz koydu

13 Haziran 2017, Salı 13:13
Göztepe, Gaziantepspor'un golcüsü Ghilas'a göz koydu

Gaziantepspor'un Cezayirli futbolcusu Nabil Ghilas'a teklifler her geçen gün artıyor.

FutbolArena Özel - Gaziantepspor forma altında gösterdiği performansla bir çok kulübün ilgisini çekmeyi başaran yıldız futbolcuya, Başakşehir, Kasımpaşa ve Kayserispor'un ardından Göztepe talip oldu. Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, bu transferde Mustafa Kızıl'la olan iyi ilişkilerini kullanarak bu transferi bitirmek istiyor. 

GAZİANTEPSPOR GHİLAS İÇİN NE İSTİYOR?
Gaziantepspor'un ciddi gelir beklediği oyunculardan Ghilas ve Barış'ın hangi takıma gideceği merak ediliyor. Özellikle Ghilas'dan ciddi bir gelir bekleyen kırmızı-siyahlıların Göztepe'yle bonservis konusunda ciddi ayrılığa düştükleri öğrenildi. Sarı-kırmızılılar Ghilas için yaklaşık 500 bin avroluk bir teklif sunarken, Gaziantepspor 1.5 Milyon Avro'dan düşük bir fiyata bırakmamayı planladıkları öğrenildi.

GAZİANTEPSPOR DOĞRULADI

Öte yandan Gaziantepspor cephesi de Göztepe'den tekliflerin geldiğini doğrularken, bir çok kulübün daha Ghilas için kapılarını çaldıklarını belirttiler. Ghilas için Başakşehir'in ve Kayserispor'un da yoğun mesai harcadığı öğrenilirken önümüzdeki günlerde transferin netleşmesi bekleniyor. 

AYRILMAK İSTİYOR

Gaziantepspor'dan ayrılmak istediğini yönetime bildiren Nabil Ghilas'ın menajerleri aracılığıyla kulüplere de haber gönderdiği iddia ediliyor. İstanbul veya İzmir'de yaşamak istediğini yakın çevresine söyleyen Ghilas'ın Gaziantep'ten vedalaşarak ayrıldığı öğrenildi. 

Haber: Cemil İbrahim CANSIZ

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)