comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepsporlu futbolcular kulüp müdürünün odasını bastı! Kadro dışı kararı sonrası...

06 Ocak 2018, Cumartesi 22:13
Gaziantepsporlu futbolcular kulüp müdürünün odasını bastı! Kadro dışı kararı sonrası...

Gaziantepspor'da Elyasa Süme, Şenol Can ve Muhammed İldiz'in kadro dışı bırakılmalarının ardından akşam saatlerinde futbolcular kulüp müdürünün odasını bastı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig'de ekonomik anlamda zor günler geçiren Gaziantepspor'da kriz sürüyor. Kulüpten yapılan açıklamada, futbolcular Elyasa Süme, Muhammed Ildiz ve Şenol Can'ın disiplinsiz hareketleri nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı bildirildi. Bu karar sonrasında ise futbolcular kulüp müdürünün odasını bastı. 


Gaziantepspor'da son dakika kadro dışı haberi


Kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, futbolcular Elyasa Süme, Muhammed Ildiz ve Şenol Can'ın disiplinsiz hareketleri nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı bildirildi.

Bu gelişmenin ardından akşam saatlerinde kadro dışı bırakılan futbolcular Şenol, Elyasa ve Muhammed İldiz'e kulüp müdürü tarafından yönetim kurulunun kararı bildirildi. Bu kararın ardından futbolcular da kulüp müdürünün odasını bastı. Gaziantepspor kalecisi Adnan Karabulut da kadro dışı bırakılan futbolculara destek olarak baskın anını videoya alarak sosyal medya hesabından paylaştı. 
SOSYAL MEDYADAN YAPILAN AÇIKLAMA

Bize ve kulübe sahip çıkan abilerimizi kadro dışı bırakmak amacıyla kulübü tamamen sahipsiz bırakıp kapanması adına yaptıkları icraatlara devam etmek istediler. Geçtiğimiz 1 haftalık süreçte takımdaki tüm futbolcuların sözleşmelerini fesih edip kapatmak istediklerini söylediler.biz böyle bişey kabul etmeyeceğimizi söyleyince Şubat ayında sözleşmeleri fesih edip bize burda futbol oynatmayacakları yönünde tehtidler savurdular. Ümraniyespor maçına nasıl gideceğinizi düşünün,biz burdan gidersek aç kalırsınız gibi cümleler kullandılar.Çoğunluğumuz asgari ücretle oynamamıza rağmen aylardır paralarımızı alamıyoruz. Biz bu takımdan kimseyi yedirmeyiz ve satmayız!

Biz Bir Takımız!

BÖYLE BİR ŞEY GÖRÜLMEDİ 

Son dakika Gaziantepspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)