comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor yönetimi Elyasa Süme'yi hain ilan etti

10 Temmuz 2017, Pazartesi 13:53
Gaziantepspor yönetimi Elyasa Süme'yi hain ilan etti

Gaziantepspor'da yönetim, takım kaptanlığı yapan Elyasa Süme'yi “hain” ilan etti ve şike vurgusu yaptı.

FutbolArena - Gaziantepspor gelecek sezon bir alt ligde mücadele etmeye hazırlanırken geçen yıl takım kaptanı olan Elyasa Süme'yi 'içerdeki hain' ilan etti ve sert bir bildiri yayımladı. 


Gaziantepspor'un Elyasa Süme açıklaması


Dede Korkut'un geçmişte söylemiş olduğu  "Hain içerden olunca Kapı kilit tutmaz oğul!" sözü bugün bizlere adeta ışık tutmaktadır. Yaşamış olduğumuz tüm olumsuzluklara, baskılara rağmen onurumuz ile gece gündüz mücadelesini verdiğimiz Süper Lig'den, içimizde buldukları iş birlikçilerinin eylemleri ve yardımı sonucu Gaziantepspor 2016-2017 sezonu sonunda bir alt lige düşmüştür.
 

ELYASA SÜME HAİN İLAN EDİLDİ!


Sözde verilen destek sözleri ile kulübümüze destek olunması bir yana, bu kişilerin amaçları uğrunda hukuk dışı yollara da başvurabildikleri, özellikle 2016-2017 sezonun da Gaziantepspor'un başarısız olması yönünde çaba sarf edildiği, endişe ve şüphelerimizin kuruntudan ibaret olmadığı yönünde kanıtlar ortaya çıkmaya başlamıştır.

Bugüne kadar kendisi ve mensupları hakkında müsabaka sonucu etkileme eylemleri ile ilgili bir tek iddia dahi ileri sürülememiş Gaziantepspor, Gaziantep Şehri'ne yakışmayacak yollara hiç bir zaman tavassut etmemiştir.


"ELYASA İLE NE GÖRÜŞTÜLER NE VAAT ETTİLER?"


Gaziantepspor'u yok etmeyi zihnine koyan bu çevreler ve belli kişilerin hukuka aykırı eylemlerine Kulübümüz eski futbolcusu ve takım kaptanı Elyasa Süme'yi dahil etmiş olmaları ve yaptıkları eylemler ile amaçlarına ulaşabilmek için neler yapabileceklerine ortaya koymaktadır.

Bu çevrelerin gerçekleştirmiş oldukları bu eylemleri yaptıkları dönem içinde Gaziantepspor'un sözleşmeli faal oyuncusu olan eski oyuncumuz ve takım kaptanı Elyasa Süme ile neyin karşılığında görüştüklerini, neler vadettiklerini ve ne tür eylemlerde bulundurduklarını Gaziantep Şehri ve Tüm Kamuoyu tüm çıplaklığı ile hukuk çerçevesinde en kısa sürede mutlaka görecektir.”

Gaziantepspor ile ilgili son gelişmeleri Gaziantepspor Haberleri safamızdan takip edebilirsiniz.

 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)