comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor tribünlerinden olay eksilmiyor

14 Mart 2017, Salı 11:00
Gaziantepspor tribünlerinden olay eksilmiyor

Gaziantepspor tribünlerinde olaylar bir türlü dinmiyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de kendi sahasında Kasımpaşa'ya 2-0'lık skorla mağlup olarak ligde kalma şansını mucizelere bırakan Gaziantepspor'da, taraftarın hayal kırıklığı sürüyor. 

Kasımpaşa karşısında takımlarını yalnız bırakmamak adına stadyuma gelen yaklaşık 5 bin taraftar, takımlarının yediği ilk golün ardından ise tepkilerini sert bir şekilde gösterdi. Taraftarların takımlarının gösterdiği performanstan dolayı yaşadığı üzüntünün etkisiyle tepkide sınır tanımadılar. Kırmızı-siyahlılar yönetime yıllardır gösterdikleri tepkilerin sonuçsuz kalmasından dolayı da her geçen gün tepkiler daha da sertleşiyor. Futbolculara ve yönetime ağır protestolarda bulunan taraftarların, zaman zaman kendi aralarında da kavgaya tutuşması dikkatlerden kaçmadı.
MİLLETVEKİLLERİ YATIŞTIRDI

Gaziantepspor taraftarının maç sırasında kendi aralarında ve çevik kuvvet güçleriyle kavga etmesi, yönetimin yıllardır istifa etmemesinden dolayı taraftarlarıda birbirine düşman ettikleri yorumlarını beraberinde getirdi. Ayrıca karşılaşmada protokol tribününe tepki amaçlı atılan su şişesinin yeniden taraftarın üstüne atılmasıyla birlikte olaylar büyüdü. Daha sonra araya giren milletvekilleri taraftarları yatıştırmaya çalıştı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)