comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor - Beşiktaş maçı bilet fiyatları

23 Mayıs 2017, Salı 13:07
Gaziantepspor - Beşiktaş maçı bilet fiyatları

Gaizantepspor Beşiktaş mücadelesinin bilet fiyatları açıklandı. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş hafta sonunda Gaziantepspor karşısında önemli bir mücadeleye çıkıyor. Gaziantepspor Beşiktaş mücadelesinin bilet fiyatları haberimizde. Beşiktaş'ın mücadele sonrasında şampiyonluk turu atma ihtimali var.
 

Gaziantepspor - Beşiktaş maçı öncesi tribünlerin tamamında Beşiktaşlılar mı olacak? İki takımın da Passolig'i geçerli olacak mı?


Gaziantepspor muhabirimiz Cemil İbrahim Cansız, bmaç biletleriyle ilgili iddiaları yanıtladı. Cansız, Gaziantepspor - Beşiktaş maçı öncesi bilet sorunu resmen çözüldü. Beşiktaşlı yetkililer Gaziantepspor yönetimiyle görüşürerek tüm biletleri satın aldı. Bu karşılaşmada Gaziantepspor taraftarları da yer alacak. Her iki takım taraftarları da istediği tribüne giriş yapabilecek. Her 2 takımın da passoligleri bu karşılaşmaya özel olmak üzere geçerli olacak" dedi.


Gaziantepspor Beşiktaş maçı bilet fiyatları ne kadar?


Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğa koşan Beşiktaş, hafta sonunda Gaziantep'e çıkarma yapıyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "En az 36 bin taraftarımızla Antep'te oluruz" dediği mücadelenin bilet fiyatları açıklandı. 

Kale Arkası : 75 TL
Kapalı Tribün : 110 TL
VİP Tribün : 150 TL


Gaziantepspor Beşiktaş biletleri ne zaman satışa çıkıyor?


Gaziantepspor maçı ile şampiyonluk turu atma ihtimali olan Beşiktaş'ta birçok taraftar Antep'e akın edecek. Geçtiğimiz hafta Rizespor maçında küme düşmesi garanti olan Antep ekibi, Beşiktaş'a ek kontenjan açarak siyah beyazlı takıma bir jest yaptı. Mücadeleye 30 binin üstünde Beşiktaş taraftarı bekleniyor.
Gaziantepspor Beşiktaş maçının biletleri 25 Mayıs Perşembe günü Pasolig internet sitesinden yaşına sunulacak.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)