comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor başkanından Meral Akşener'e "Seni kurban ederim" (Hasan Şahin kimdir?)

04 Haziran 2018, Pazartesi 17:35
Gaziantepspor başkanından Meral Akşener'e

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'in, Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'e söyledikleri olay oldu.

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig'de sonuncu olarak 2. Lig'e düşen Gaziantepspor'un Başkanı Hasan Şahin, Gaziantep'te miting yapan Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'i hedef aldı. 


Gaziantepspor Başkanı Meral Akşener'e ne dedi?


Meral Akşener'in Gaziantep mitinginde Gaziantepspor atkısı takmasına sinirlenen Hasan Şahin, twitter hesabından " Gaziantepspor atkısını herkes takabilir. teröristler hariç. FETÖ'cü Meral Akşener seni bu atkıya kurban ederim." yazdı. Bu tweet büyük yankı uyandırırken, Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener de tweete cevap verdi. 

Akşener, Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin için "Gaziantepspor Başkanı tehdit ediyor beni, canımı alacakmış. Bekleriz, buyur bilader buyur." dedi.
TWİTTER ADRESİNİ KAPATTI

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin, gelen tepkiler üzerine önce attığı tweeti silerken ardından twitter hesabını kapattı.


Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin kimdir? 


Gaziantepspor'da Başkan İbrahim Kızıl'ın Süper Lig'den düşülmesinin ardından istifa etmesi sonrasında iş adamı Hasan Şahin başkanlığa aday olmuştu. Takımın kötü gidişine dur diyemeyen Hasan Şahin ile 2. Lig'e düşen Gaziantepspor zor günler geçiriyor. . 

Hasan Şahin başkan seçildiğinde ise "Gaziantepspor için ben elimi taşın altına değil, gövdemi dağın altına koydum. Hayatta hep başarılı oldum. Gaziantep'te yaşayan herkes elini taşın altına koymalıdır. İşimiz kolay değil, mali sorunlar var. Şuanda elimizde geçen seneden kalma sadece 2 futbolcu var. Bir an önce kampa gitmemiz gerekiyor. Mali sorunları çözmemiz gerekiyor. El birliği ile bunu başaracağız" şeklinde konuşmuştu.

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)