comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor Başkanı Mutlu Özpineci istifa etti

28 Ağustos 2017, Pazartesi 17:11
Gaziantepspor Başkanı Mutlu Özpineci istifa etti

Gaziantepspor'da Mutlu Özpineci depremi yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde seçilen yeni başkan istifasını verdi.

FutbolArena - Gaziantepspor'da İbrahim Kızıl'dan sonra göreve gelen Mutlu Özpineci, kulüpte yaşanan sorunlar nedeniyle istifa etti. 
 

Gaziantepspor Başkanı Mutlu Özpineci'nin istifa sebebi


Süper Lig'e veda eden ve bütün futbolcularının takımdan ayrıldığı Gaziantepspor Kulübü, TFF 1. Lig'de zor günler geçiriyor. Maddi sıkıntılarla boğuşan ekip, maçlarına ise gençlerle çıkıyor. Borçları yüzünden transfer yapamayan Antep temsilcisinin yıllardır başkanlığını yapmış olan İbrahim Kızıl bir süre önce istifa etmiş, yerine de Mutlu Özpineci gelmişti. Ancak kulüp içinde yaşanan sorunlar nedeniyle Mutlu Özpineci'nin de istifa ettiği açıklandı.

Özpineci, istifa ederek kongreye gidilmesi için karar defterini divan kuruluna teslim etti. Gaziantepspor, bir ay içinde kongreye gidecek.
 

Gaziantepsporlu futbolcular yönetimi protesto etti


Gaziantepspor TFF 1.Lig'e sıkıntılı girdi. Antep ekibinde futbolcular bu akşam oynanan Manisaspor maçında yönetimi protesto etti. Uzun zamandır maaşlarını alamayan ve ev kiralarını dahi ödemekte sıkıntı yaşayan Gaziantepsporlu futbolcular, Manisaspor maçının başlangıç düdüğü ile birlikte Gaziantepspor yönetimini protesto etmek amacıyla 1 dakika sahada hareketsiz şekilde durdular.
Gaziantep ekibinde yaşanan son dakika gelişmelerini Gaziantepspor Haberleri özel sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.