comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor Başkanı Huzeyfe Durmaz'dan taraftara gönderme

16 Kasım 2017, Perşembe 18:26
Gaziantepspor Başkanı Huzeyfe Durmaz'dan taraftara gönderme

Gaziantepspor Kulubü Başkanı Huzeyfe Durmaz, "Sosyal medyada 'Gaziantepspor yok olmasın' sloganı çok güzel ancak biz bunu tribünlerde görmek istiyoruz" diye konuştu.

FutbolArena - Gaziantepspor Kulubü Başkanı Huzeyfe Durmaz, 20 Kasım Pazartesi günü sahalarında oynayacakları Boluspor karşılaşmasında taraftarı tribünlerde görmek istediklerini söyledi.
 

Huzeyfe Durmaz'dan Gaziantepspor açıklamaları


Durmaz yaptığı yazılı açıklamada, zor günler geçiren kulübün yaşaması için çalıştıklarını ifade ederek,  taraftarın desteğiyle de daha iyi yerlere geleceklerine inandıklarını vurguladı.

Yönetim kurulu olarak gece, gündüz demeden Gaziantepspor için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Durmaz, şunları kaydetti:
"Bunu zamanla tüm taraftarlarımız ve camiamız görecektir. Ancak benim büyük Gaziantepspor taraftarından tek isteğim var; lütfen maçlara gelin ve takımınıza sahip çıkın. Sosyal medyada 'Gaziantepspor yok olmasın' sloganı çok güzel ancak biz bunu tribünlerde görmek istiyoruz. Eğer sizler tribüne gelir, bu takıma destek olursanız, inanın bu korkunç tünelden çıkmamız daha kolay olacaktır. Takımımızın sadece sizin desteğine ihtiyacı var. Eğer tek sevdamız Gaziantepspor ise, bu takım yok olmasın diyorsanız, lütfen Boluspor maçında tribünde olun ve genç oyuncularımızı destekleyin."

Durmaz, sosyal medya üzerinden kendisi ve yönetim kurulu adına karalama kampanyası yürütüldüğünü dile getirerek taraftarlardan bunlara itibar etmemelerini istedi.

Son dakika TFF 1. Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"