comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor 11 transfer yapacak! Resmi açıklama

09 Kasım 2017, Perşembe 00:55
Gaziantepspor 11 transfer yapacak! Resmi açıklama

Gaziantepspor'un Başkanı Huzeyfe Durmaz, transfer yasağının kalkması durumunda Ocak'ta 11 oyuncuyu transfer edeceklerini söyledi. 

FutbolArena - Gaziantepspor Başkanı Huzeyfe Durmaz, Celal Doğan Tesisleri'nde Sivil Toplum kuruluşlarının katılımlarıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, transfer yasağının kalkması durumunda Ocak'ta 11 oyuncuyu transfer edeceklerini belirtti.
 

Gaziantepspor'un transfer yasağı kalktı mı?


Huzeyfe Durmaz, "Transfer yasağının kalkması için çaba harcıyoruz. Ocak ayında transfer yasağı kalkarsa 11 oyuncu transfer edeceğiz. Gaziantepspor olarak biz yaklaşık 40 gündür takımın başındayız. Elimizden gelen her şeyi yaptık, ama takımın maddi anlamda ve transfer engelinden dolayı, sıkıntılı olduğunu biz de biliyoruz. Transfer yasağıyla alakalı tüm yönetim arkadaşlarla oturup hummalı çalışmayla, Ocak ayında yeniden transfer açmak için elimizden geleni yapıyoruz." dedi.

"GAZİANTEPSPOR'U BARIŞTIRMA PROJESİ..."
Sözlerinin devamında, "Bugünkü toplantının amacı ise, Gaziantep eski yönetim ile eski yönetim ile barışık değildi. Ben geldiğim günden itibaren bütün esnafları, oda başkanlarını mülki amirleri ziyaret ediyorum. Bu çalışma Gaziantep ile Gaziantepspor'u barıştırma projesidir. Tüm arkadaşlarla organize olarak Gaziantep Sivil Toplum Kuruluşlarıyla da bir araya geldik. Bundan sonraki süreçte ise Gaziantep erkanıyla kulüpte buluşmayı temenni ediyoruz. Bizin amacımız Gaziantep'le, Gaziantepspor'u tek yürek şeklinde bir araya getirmektir. Kendim ve yönetimimle bu konuda kararlıyız" ifadelerini kullandı.

Son dakika TFF 1. Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"