comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantep - Konyaspor maçında olay! Maç bitti zannedildi

09 Temmuz 2020, Perşembe 23:36
Gaziantep - Konyaspor maçında olay! Maç bitti zannedildi

Gaziantep FK - Konyaspor maçının son dakikalarında ilginç anlar yaşandı. Herkes maç bitti zannedince sahaya girenler ve içeri gidenler oldu. Hüseyin Göçek ise oyunun bitmediğini söyledi. Bu esnada iki takım futbolcuları arasında da gerilim dolu anlar meydana geldi. 

FutbolArena - Süper Lig 31. haftasında oynanan Gaziantep FK - Konyaspor maçının ardından futbol tarihinde ender görülen ilginç anlar yaşandı. 

Gaziantep FK takımı 90+9'da Pawlowski'nin golünden sonra müsabakanın bittiği düşünülerek statta müzik çalındı. Bu esnada Konyasporlu futbolcular, Gaziantep oyuncularının abartılı sevindiklerini düşününce çok sinirlendi ve gergin anlar yaşandı. 
UĞUR DEMİROK ÇOK SİNİRLENDİ BÜLENT KORKMAZ SAHAYA GİRDİ

Konyasporlu futbolculardan en çok sinirlenen isimlerden biri olan Uğur Demirok'u sakinleştirmeye çalıştılar. Bu esnada sahaya giren Bülent Korkmaz da oyuncusundan daha sakin olmasını istedi. 

HERKES MAÇ BİTTİ ZANNETTİ

Öte yandan 90+9'da Pawlowski'nin golünden sonra statta müzik çalındı ve bir anda herkes maçın bittiğini zannetti. Sahaya girenler ve içeri doğru gidenler oldu. Ancak Hüseyin Göçek, "Geri gelin, maç henüz bitmedi" diye uyardı ve oyun tekrar başladı. Ardından Hüseyin Göçek, 90 dakikanın bitiş düdüğünü çaldı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)