comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Engin Baytar'ın yeni takımı belli oldu

19 Kasım 2018, Pazartesi 20:16
Engin Baytar'ın yeni takımı belli oldu

Engin Baytar, TFF 2. Lig takımlarından Gaziantepspor ile sözleşme imzaladı. 

FutbolArena - 35 yaşındaki futbolcu Engin Baytar'ın yeni adresi belli oldu. Bir dönem Galatasaray ve Trtab Trabzonspor forması giyen Engin Baytar, son olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti takımlarından Merit Alsancak Yeşilovaspor ile sözleşme imzalamıştı. 

Kıbrıs öncesinde Amatör Lig tkaımlarından Karadeniz Ereğli'de forma giyen Engin Baytar'ın yeni adresi belli oldu. 35 yaşındaki futbolcu TFF 2. Lig takımlarından Gaziantepspor ile sözleşme imzaladı. 


(Foto/Haber: @st2lig)
 

Engin Baytar Galatasaray'dan neden ayrıldığını açıkladı


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz Şubat ayında EngiN Baytar katıldığı bir panelde Bir öğrencinin, "Galatasaray'dan neden ayrıldınız?" sorusu üzerine Engin Baytar, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Beşiktaş'ı 2-1 yendikleri maçın 2 gün sonrası neşeli geçen antrenmanda teknik direktör Fatih Terim'e telefon geldiğini anlatarak, "Fatih hoca gidince bu sefer 10 kişiyi müdürün odasına çağırdılar ve bize kadro dışı kaldığımızı söylediler. Biz de nedenini sorduk. 'Yönetim kararı' dediler. 'Saygı duyuyoruz' dedik. Yönetim kararıyla kadro dışı kaldık hiçbir suçumuz, günahımız yoktu." ifadelerini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)