comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor Transfer Haberleri: Yeni teknik direktör kim olacak?

20 Haziran 2016, Pazartesi 17:29
Gaziantepspor Transfer Haberleri: Yeni teknik direktör kim olacak?

Gaziantepspor, Tolunay Kafkas, Ertuğrul Sağlam, Sergen Yalçın, Mehmet Özdilek ve Bülent Uygun ile yaptığı görüşmelerden sonuç alamadı.

Gaziantepspor'da Teknik Direktör belirsizliği sürüyor. Tolunay Kafkas, Ertuğrul Sağlam, Sergen Yalçın, Mehmet Özdilek, Bülent Uygun gibi isimlerle görüşen nancak olumsuz sonuç alan Gaziantepspor'da yaşanan bu belirsizlik, transfer çalışmalarına da yansıyor.
 

Gaziantepspor transfer yapacak mı?


Kiralıktan dönen oyuncularla birlikte kadrosu bir hayli geniş olan Gaziantepspor, teknik adamı belirlemeden yolları ayıracağı isimleri de netleştiremiyor. Yönetimin, önümüzdeki sezon takımda düşünmediği oyuncular olsa da, teknik adamın raporu da bu konuda belirleyici olacak.

Gaziantepspor'da beklenen para geldi. Gaziantepspor'un haftalardır beklediği lige katılım parası dün kırmızı-siyahlıların hesabına yatırıldı.
Transferleri yapmak için beklenen para TFF tarafından dün itibariyle hesaba yatırılırken Gaziantepspor'un ise ilk olarak hali hazırdaki mevcut ödemeleri yapacağı ve sonrasında transfer için ayrılan bütçe doğrultusunda çalışmalarını hızlandıracağı bildirildi.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.