comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'dan 3 Temmuz ve Fenerbahçe kumpas sözleri

27 Şubat 2017, Pazartesi 00:47
Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'dan 3 Temmuz ve Fenerbahçe kumpas sözleri

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Gaziantepspor'da teknik direktör Bülent Uygun, zorlu müsabaka öncesi 3 Temmuz sürecine dair açıklamalarda bulundu. 


Bülent Uygun'dan 3 Temmuz ve kumpas açıklaması


Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe maçı öncesinde Radyospor'a yaptığı açıklamada 3 Temmuz sürecinde yaşadıklarına dair konuştu. 

"SUÇSUZ YERE 8 AY HAPİS YATTIM"
"Fenerbahçe'de uzun yıllar futbol oynadım. Fenerbahçe ile birlikte bana yapılan kumpasta suçsuz yere 8 ay hais yapttım. Şimdi Elhamdulüllah yapanlardan da intikamımı aldım. Şimdi kumpas yapanların durumu ortada. Benim durumum da ortada."

"GAZİANTEPSPOR YÖNETİMİ BANA İNANIYOR"

Gaziantepspor'da yönetimin kendisine inandığını söyleyen Bülent Uygun, "Şu anda tüm konsantrasyonumu Gaziantepspor'a vermiş durumdayım. Kümede kalmayı hedefliyoruz ve büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Bu özverili ve yürekli futbolcularım Gaziantepspor'u kümede tutarsa kahraman olacak. Ben de bundan büyük mutluluk duyacağım. 


Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun Fenerbahçe maçı öncesi ne söyledi?


Fenerbahçe maçı hakkında konuşan Uygun, ”Fenerbahçe maçını kazanmak istiyoruz. Hem de bütün takımla, benliğimizle her şeyimizle kazanıp hem takım olarak hem şehir olarak havaya girmeyi ve burada aldığımız 3 puanla birlikte de önümüzdeki haftalara umutlu ve huzurlu bir günler geçirmeyi ve hayalimiz olan kümede kalmayı gerçekleştirecek en büyük adımlardan biri olarak görüyoruz. Ben futbolcu kardeşlerime inanıyorum. O yüreği o mücadeleyi o hırsı göstereceklerdir. Taraftarımızdan da o gün bütün stadyumu doldurmalarını bu kardeşlerime son dakikaya kadar destek olmaları kazanma adına da onlarla birlikte sahada mücadele etmelerini istiyorum. İnşallah kazanacağız. Bizim rakibin gücü değil biz ne yapabileceğimize bakıyoruz. Oyun felsefimiz sistemimiz taktiğimiz her şeyimizle bu hafta içinde hazırlanacağız. Kazanma adına sahada yüreğimizle hep beraber olacağız” şeklinde konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)