comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor, taraftarını mitinge davet etti

17 Şubat 2017, Cuma 11:40
Gaziantepspor, taraftarını mitinge davet etti

Gaziantepspor yönetimi, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla taraftarlarını şaşırttı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'e konuk olacak olan Gaziantepspor'da maçın hazırlıkları tamamlandı. Kırmızı-siyahlılar bugün İstanbul'a geçerek bu karşılaşma öncesinde kampa girecek.

Kırmızı-siyahlıların bu hayati karşılaşma öncesinde kulübün resmi internet sitesinden yapılan çağrı ise taraftarları şaşırttı. Kulüp başkanı İbrahim Kızıl imzasıyla yayınlanan açıklamada, Pazar günü Gaziantep'te gerçekleştirilecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı toplu açılış törenine taraftarlarını da davet etti. Toplu açılış töreninde inşaatı tamamlanan Gaziantep Arena Stadyumu'nun da olacağı bildirilirken, taraftarların 20 bin Gaziantepspor formasıyla, programın düzenleneceği alana davet edildi.
İşte yapılan o açıklama;

''Saygıdeğer Gaziantep Halkı ve Gaziantepsporlu Taraftarlarımız.

Devlet adamlığını ve Halk adamlığını birleştirerek Milletin Cumhurbaşkanı olan Kıymetli Büyüğümüz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, 19 Şubat Pazar günü saat 12.00'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanında halkımıza seslenecek ve içlerinde yeni Gaziantep Stadyumumuzun da bulunduğu pek çok dev projenin toplu açılışını gerçekleştireceklerdir.

Vatanımızın ve Milletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadeleler veren, devlet ve millet kaynaşmasının muhteşem örneklerini ortaya koyan, Türkiye Cumhuriyetinin kayıtsız ve şartsız bekası uğrunda gecesini gündüzüne katarak içte ve dıştaki tüm hain işbirlikçilere rağmen dimdik bir şekilde Türkiye Cumhuriyeti ve İslam Bayrağını dalgalandıran Sayın Cumhurbaşkanımız, emsaline az rastlanır bir stadyumu Gazi Şehrimize ve Gaziantepspor'umuza kazandırmışlardır.

Gaziantepspor'a gönül veren ve kalbi Türkiye için çarpan bütün taraftarlarımızı, Gaziantepspor'umuzun 20 bin formasını Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden almak ve kendilerine minnet ve şükranlarımızı iletmek üzere tüm yönetim, teknik ekip ve futbolcularımız ile 15 Temmuz Demokrasi meydanına bekliyoruz.

Saygılarımla.

Gaziantepspor Kulübü Yönetim Kurulu Adına

Başkan
İbrahim KIZIL''

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)