comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor Haberleri: Sergen Yalçın ile yeniden anlaşma olacak mı?

14 Haziran 2016, Salı 16:46
Gaziantepspor Haberleri: Sergen Yalçın ile yeniden anlaşma olacak mı?

Transfer sezonuna Sergey Kislyak'ı alarak hızlı bir başlangıç yapan Gaziantepspor'da teknik direktör konusunda da arayışlarını sürdürüyor.

FutbolArena Özel - 2015-2016 sezonuna Mutlu Topçu ile başlayan kırmızı-siyahlılar daha  sonra ise genç teknik adam Sergen Yalçın'la anlaşarak ligin son üç maçına çıkmıştı. Sergen Yalçın'la geçtiğimiz günlerde bir kez daha bir araya gelen kırmızı-siyahlı yöneticiler, genç teknik adama cuma gününe kadar süre tanıdığı öğrenildi.
 

Gaziantepspor, Sergen Yalçın'la anlaştı mı?


Gaziantepspor Futbol Şube Sorumlusu Mustafa Kızıl'la oldukça yakın ilişkileri olduğu bilinen Sergen Yalçın'ın Gaziantepspor'da yeniden görev alabileceği ancak bazı şartlarda anlaşma zemini aradığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezonun son üç maçında 150 bin dolar gibi rekor bir ücretle göreve getirilen Sergen Yalçın'ın yeni sezon için istediği maaşında bir çok yönetici tarafından fazla bulunduğu iddia edildi. Sergen'in Gaziantepspor'dan primlerle beraber yaklaşık 1.5 Milyon dolara yakın ücret talep ettiği bildirildi. Gaziantepsporlu yöneticiler ise son tekliflerini genç teknik adama sunarak cuma gününe kadar düşünmesi için süre verdikleri öğrenildi.

Rota yabancıya dönebilir
Gaziantepspor'un Sergen Yalçın'la anlaşamaması durumunda rotayı yabancı teknik adama da çevirebileceği öğrenildi. Yeni sezona tecrübeli bir isimle girmek istediği öğrenilen kırmızı-siyahlı yöneticilerin, ismi sır gibi saklanan yabancı bir teknik adamla masaya oturacakları bildirildi. 

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.