comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor Haberleri: Mert Günok ve Cerniauskas transfer olacak mı?

25 Haziran 2016, Cumartesi 16:06
Gaziantepspor Haberleri: Mert Günok ve Cerniauskas transfer olacak mı?

Bursaspor'la yollarını ayırması beklenen Mert Günok'un, Gaziantepspor'a transfer olacağı söylentileri üzerine FutbolArena gerçeğe ulaştı.

FutbolArena Özel - Gaziantepsporlu yetkililerin Mert Günok'la kesin olarak bir görüşme yapmadıkları öğrenilirken, şuan için gündemde olmadığı belirtildi. Ayrıca kırmızı-siyahlıların transfer listesindeki bir başka kaleci olan Litvanyalı Cerniauskas'la da yapılan görüşmelerin ardından transferden kesin olarak vazgeçildiği öğrenildi. 
 

Mert Günok Gaziantepspor'a transfer olacak mı?


Gaziantepspor'un kaleci arayışları sürerken, gündeme gelen isimlerden olan Mert Günok'la ise şuana kadar herhangi bir görüşmenin yapılmadığı öğrenildi. Bursaspor'dan yaklaşık 1 Milyon 250 Bin avroluk ücretle sözleşme imzalayan Mert Günok'un, ağır maliyetinden dolayı Gaziantepspor'un bu transfere sıcak bakmadığı bildirildi. 
 

Gaziantepspor, Cerniauskas'la anlaştı mı?


Litvanyalı file bekçisi Zydrunas Karcemarskas'ın Osmanlıspor'a transferi sonrasında arayışları sürdüren kırmızı-siyahlılar ilk olarak bir başka Litvanyalı Cerniauskas'ı gündemine almıştı. Cerniauskas'la görüşmelerde bulunan Gaziantepspor, bu futbolcuyla yapılan görüşmelerin ardından bu transferden kesin olarak vazgeçti. Romanya Ligi takımlarından Dinamo Bükreş'in kalesini koruyan 27 yaşındaki kaleciyle yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alamayan Gaziantepspor, arayışlarını ise sürdürüyor. 

Gaziantepspor'un kalecisi yabancı olacak
Yeni sezonda kalesini yabancı bir kaleciye emanet edecek olan Gaziantepspor, bu konudaki arayışlarını ise sürdürüyor. Listede bir çok ismin olduğu öğrenilirken, Gaziantepspor tecrübeli bir kaleciyle yeni sezona başlamak istediği öğrenildi.

Haber: Cemil İbrahim CANSIZ

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.