comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Gaziantepspor - Adanaspor maçında tribünler birbirine girdi

14 Şubat 2017, Salı 20:42
Gaziantepspor - Adanaspor maçında tribünler birbirine girdi

Adanaspor taraftarı kendine ayrılan yerden çıkarak karşı tribündeki Gaziantepspor taraftarına saldırdı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında sahne alan kritik mücadelede Gaziantepspor, seyircisi önünde Adanaspor'u  1-0 mağlup etti.
 

Gaziantepspor - Adanaspor maçında çıkan olaylar


Son anlarda Adanasporlu Bekir Yılmaz, top toplayıcı çocuğun yavaş davranmasına tepki gösterince saha kenarı karıştı. Gaziantepsporlu Ghilas, Bekir Yılmaz'ın üzerine yürüyünce güvenlik görevlilerinin dahil olduğu bir arbede yaşandı. Ortamın yatışmasının ardından iki oyuncu da sarı kart gördü.

MAÇ BİTTİ , TRİBÜNLER BİRBİRİNE GİRDİ
Maçın son düdüğün ardından ise bu sefer tribünler karıştı. Adanaspor taraftarı kendine ayrılan yerden çıkarak karşı tribündeki Gaziantepspor taraftarına saldırdı.

Adanaspor taraftarı maçın sonlarında kendine ayrılan tribünün dışına çıkarak, alt tribündeki Gaziantepspor taraftarına yabancı madde yağdırdı.

CAM PARÇALARI ATILDI

Gaziantep Arena'nın lavabolarını söken ve aynalarını kıran Adanaspor taraftarlarının bunları sahaya atması görenleri şok etti. Sosyal medyada yer bulan bu görüntüler 'cinayete teşebbüs' olarak yorumlandı.

Bu sırada devreye giren çevik kuvvet ekipleri, taraflara müdahale ederek sakinleştirdi. Olaylar sırasında bazı taraftarlar ise yaralandı. Olayların daha fazla büyümesini önlemek amacıyla Adanasporlu taraftarlar yaklaşık 1 saat kendilerine ayrılan tribünde bekletildi.KIZDIRAN ŞARKI

Gaziantepspor taraftarının galibiyeti maç sonunda stat hoparlörlerinden çalan "Adanalım" şarkısıyla kutlaması deplasman tribününu kızdıran bir diğer olay oldu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)