comScore

Gazi Koşusu canlı İZLE - Gazi Koşusu TJK TV izle (Gazi Koşusu canlı yayın)

30 Ağustos 2020, Pazar 16:53
Gazi Koşusu canlı İZLE - Gazi Koşusu TJK TV izle (Gazi Koşusu canlı yayın)

Gazi Mustafa Kemal Atatürk için düzenlenen Gazi Koşusu 94. kez Veliefendi Hipodromunda koşulacak. 94. Gazi Koşusu canlı izle, Gazi Koşusu canlı yayın ve TJK TV izle için detaylar haberimizde.

94. Gazi Koşusu bugün İstanbul Veliefendi Hipodromunda seyircisiz olarak düzenleniyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda koşulacak 94. Gazi Koşusu öncesi nefesler tutuldu. Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına her yıl sahne alan Gazi Koşusu'nu izlemek isteyenler araştırmalar yapıyor. 94. Gazi Koşusu canlı izleGazi Koşusu canlı yayın ve TJK TV izle için detaylar haberimizde.
 

Gazi Koşusu saat kaçta, hangi kanalda?


At yarışı tutkunlarının yanı sıra Gazi Mustafa Kemal Atatürk için düzenlenmesi nedeniyle tüm vatandaşların ilgisini çeken Gazi Koşusu, 30 Ağustos 2020 Pazar günü 94. kez koşuluyor. Heyecanla beklenen 94. Gazi Koşusu saat 17.15'te İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda başlayacak. Gazi Koşusu TJK TV ve Tay TV kanallarından canlı yayınlanacak. Gazi Koşusu öncesi koronavirüs önlemleri nedeniyle hipodroma seyirci alınmayacak.
 

94. Gazi Koşusu'nda yarışacak atlar ve jokeyler


1 - Call To Victory - Ahmet Çelik
2 - Coach - Ayhan Kurşun
3 - Çakalınoğlu - Sadettin Boyraz
4 - Dembe - Mertcan Çelik
5 - Full Throttle - Mehmet Kaya
6 - King Man Go - Gökhan Gökçe
7 - Kingsman - Hışman Çizik
8 - Lord Of Game - Gökhan Kocakaya
9 - Powerman - Özcan Yıldırım
10 - Premium Mover - Mustafa Çiçek
11 - Sozopol - Mehmet Akyavuz
12 - Upper Cut - Akın Sözen
13 - Vernazza - Halis Karataş
14 - Zabun - Tolga Yıldız
15 - Prior - Müslüm Çelik
 

Gazi Koşusu'nda para ödülü ne kadar?


Gazi Koşusu'nda birincilik ikramiyesi 1 milyon 750 bin TL olurken, ikinciye 700 bin TL ve üçüncüye 350 bin TL olarak belirlendi. Kazanacak safkanın sahibi; birincilik ikramiyesi, kayıt tutarları, taksit ücretleri ve at sahibi primi olmak üzere toplam 2 milyon 455 bin 250 TL ikramiye kazanacak. Koşuyu kazanan safkanın sahibi aynı zamanda yetiştiricisi ise 503 bin 125 TL'lik yetiştiricilik primi ile birlikte bu tutar 2 milyon 958 bin 375 TL olacak.

GAZİ KOŞUSU CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!