comScore
1 / 23

Gazete manşetleri - Gazete Oku (31 Ocak 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (31 Ocak 2017)
Futbol Arena Gazete - 31 Ocak 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 31 Ocak 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

Beşiktaş dün Konyaspor karşısında süper bir galibiyet alarak manşetlerde baş köşeye oturdu. Fanatik "Bu Kartal’ın gözü dönmüş" manşetini kullanırken Fotomaç "Bunlar Uzaylı" manşetini atarak "Dünyada hiçbir takım böyle oynayamaz, bunlar uzaylı olmalı" şeklinde bir açıklama yaparak Beşiktaş’ın galibiyetini anlatmış.

Takvim’de "2018 krizi kapıda" diyerek Galatasaray’ın gelecek yıl büyük bir ekonomik krizle karşı karşıya kalacağı iddia ediliyor.

Akşam’da "Fener’de Kıyamet Senaryosu" başlığıyla Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu durum anlatılmış.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.