comScore
1 / 21

Gazete manşetleri - Gazete Oku (30 Ocak 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (30 Ocak 2017)
FutbolArena Gazete - 30 Ocak 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 30 Ocak 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

Gazeteler dün gece Fenerbahçe’nin aldığı 4-1’lik mağlubiyet üzerinde duruyor. Fotomaç "Fener Ağır Hasta" Açık Mert Korkusuz "Bu Fener Hasta Eder" Habertürk Spor "Korkunç Bir Film" manşetlerini atmış. Ayrıca Trabzonspor’un yeni evindeki ilk maçında Gaziantep’i 4-0 yenmesi de gazetelerde yer buluyor. Fanatik’te "Trabzon’dan Süper Gala", Akşam Spor’da "Fırtına’da 4x4’lük Açılış" Fotomaç ise "Fourtına" diyerek Trabzonspor’un süper galibiyetini okuyucularına duyuruyor.

 
Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.