comScore
1 / 14

Gazete manşetleri - Gazete Oku (3 Mart 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (3 Mart 2017)

FutbolArena - 3 Mart Cuma 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 3 Mart Cuma 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

 

Bugünün spor gazete manşetleri - Gazete Oku (3 Mart Cuma 2017)

 

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.

 

Fenerbahçe dün gece Kayserispor’u 3-0 yendi. Konuyla ilgili Fanatik gazetesi "Fenerbahçeliler için harika gece" manşetiyle maçı okurlarına duyurdu. Fotomaç gazetesinde ise maçın yıldızı Fernandao’nun fotoğrafıyla verilen haberde "Fenerdao" denildi. AMK gazetesinin Galatasaray’la ilgili manşetinde "Çift forvet şart" var. Hürriyet gazetesinde "Mario Gomez dönebilir" başlığıyla verilen haberde Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi’nin açıklamaları var.