comScore
1 / 23

Gazete manşetleri - Gazete Oku (29 Ocak 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (29 Ocak 2017)
FutbolArena Gazete - 29 Ocak 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 29 Ocak 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.
Gazetelerde günün manşetleri genel olarak Galatasaray’ın dünkü 6-0’lık Akhisar Belediyespor galibiyeti üzerine atılmış. Bu konuda Fanatik gazetesi "Geliyoruz" Takvim gazetesi "Pınarbaşı Bruma Bruma" Fotomaç gazetesi "GOLatasaray" Hürriyet gazetesi "6 Gollü Öfke" manşetlerini kullandı. Vatan Spor Mehmet Ekici kriziyle alakalı Aziz Yıldırım’ın sözlerini yazmış: "Ekici 31 Ocak’ta biter" Vatan Spor’da Oğuzhan Özyakup önce Beşiktaş’ta 3. yıldızı takıp sonra transferini düşünmek istediğini belirtmiş.
 
Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.