comScore
1 / 15

Gazete manşetleri - Gazete Oku (28 Ocak 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (28 Ocak 2017)
FutbolArena - 28 Ocak 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 28 Ocak 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.
 
Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.
 
Fotomaç gazetesi “Ekici Kördüğüm” şeklinde bir manşetle son günlerin konuşulan ismi Mehmet Ekici’nin transferindeki belirsizliğe dikkat çekiyor. Açık Mert Korkusuz gazetesi önce Pato sonra Ferri diyerek Galatasaray’ın orta saha ve forvete bu iki oyuncuyu alacağını belirtmiş. Fanatik gazetesi “Fener’de varsa yoksa 10 numara” manşetiyle Fenerbahçe’nin transferin kapanmasına 4 gün kala 10 numara transferi için dört koldan çalıştığını paylaşmış. Star Spor ise Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal’ın Beşiktaşlı Tolgay Arslan’ı çok istediğini iletiyor.