comScore
1 / 17

Gazete manşetleri - Gazete Oku (25 Ocak 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (25 Ocak 2017)
Gazete manşetleri her gün Futbol Arena’da sizlerle.

Günün spor manşetleri


FutbolArena - 25 Ocak 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerde günün öne çıkan spor manşetlerini sizler için bir araya getirdik. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.

Akşam Spor sıfır maliyetle Beşiktaş’ın eski oyuncuları Demba Ba ve Ersan Adem Gülüm’ü takıma getirebileceğini iddia ediyor. Fanatik dün oynanan 24 Erzincanspor maçının ayrıntılarını paylaşırken Galatasaray’ın Lyon’dan orta saha oyuncusu Jordan Ferri’yle ilgilendiğini yazmış. Fotomaç gazetesi Beşiktaş’ın yakın takibinde olan Antalyaspor’un yıldızı Samuel Eto’yla Fenerbahçe’nin de ilgilendiğini belirtiyor. Vatan gazetesi, Fenerbahçe’nin Mehmet Ekici’ye "Trabzonspor’daki alacaklarını bırakıp gel" dediğini yazmış. Hepsi ve daha fazlası galerimizde.