comScore
1 / 10

Gazete manşetleri - Gazete Oku (23 Ocak Pazartesi 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (23 Ocak Pazartesi 2017)
FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 23 Ocak Pazartesi 2017 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.
 

Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Akşam Gazetesi’nde Trabzonspor’un Kasımpaşa deplasmanında aldığı galibiyetle ilgili, "Bir İstanbul masalı" başlığı atıldı. Fanatik Gazetesi’nde "Şampiyonluk filmi yeni başlıyor" ifadeleriyle Fenerbahçe’nin Başakşehir karşısındaki galibiyeti ön planda. Habertürk Gazetesi’nde hayatını kaybeden Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav için "Elvada Cavcav" manşeti atıldı. Hürriyet’in manşetinde Beşiktaş’ın transfer çalışmalarıyla ilgili "Beşiktaş’ta sol bek Sobol’a emanet" ifadeleri kullanıldı.

Fotomaç Gazetesi’nde Fenerbahçe’nin Başakşehir karşısında tek golünü atan Ozan Tufan ön plana çıkarılarak "Oyunbozan" başlığı kullanıldı. Hürriyet’te "Bir tufanla apolet söktü" manşeti atıldı. AMK Gazetesi’nde de "Zirvede Tufan" başlığıyla Süper Lig’in zirvesindeki takımların birbirine çok yaklaştığı vurgulandı.