comScore
1 / 11

Gazete manşetleri - Gazete Oku (21 Ocak Cumartesi 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (21 Ocak Cumartesi 2017)
FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 21 Ocak Cumartesi 2017 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


AMK Gazetesi’nde Galatasaray’ın transfer çalışmalarıyla ilgili "Vargas’a dönüş" manşeti atıldı. Fotomaç Gazetesi’nde Fenerbahçe’nin Hernanes için harekete geçtiği belirtilirken "Hernanes Harekatı" başlığı kullanıldı. Akşam Gazetesi’nin spor sayfasında Dick Advocaat’ın "Tek eksiğim Mehmet Ekici" ifadeleri manşete taşınmış. Hürriyet Gazetesi’nde ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın "Suikast uyarısı aldım" sözleri manşetten verildi.

Milliyet Gazetesi’nde Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon tek başına kalan siyah beyazlılar, Vodafone Arena’nın bitmesiyle isim hakkı ve hasılat, kombine ve localarda artı gelire kavuştu. Böylece geçen sezon Haziran-Aralık arasında 24,3 milyon zarar eden Kartal, bu kez 25 milyon TL karla kapadı ifadeleri kullanılarak "50 milyonluk Operasyon" manşeti atıldı. Habertürk Gazetesi’nde "Poldi krizi" başlığıyla verilen haberde, Lukas Podolski’nin 1,5 yıllık kontrat şartlarının yerine getirilmesini istediği yazıldı.