comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gazete manşetleri - Gazete Oku (7 Ocak 2016)

07 Ocak 2017, Cumartesi 10:32
Gazete manşetleri - Gazete Oku (7 Ocak 2016)

7 Ocak Cumartesi gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 7 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Habertürk Gazetesi'nde Beşiktaş'ın sözleşme uzatıp uzatmayacağı merak edilen oyuncusu Ricardo Quaresma ile ilgili "Quaresma'da sıkıntı var" başlığını kullandı. Akşam'ın spor sayfasında Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili "Ekici 3,5 yıl Fenerbahçe'de" manşeti atıldı. Fanatik Gazetesi'nde Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın Aziz Yıldırım'dan Emre Belözoğlu ve Edin Visca'yı istediği iddia edildi ve "Emre & Visca" manşeti atıldı. Fotomaç Gazetesi'nde Fenerbahçe'nin Giroud ile ilgilendiği öne sürüldü ve "Fenerbahçe'nin eski aşkı yeniden alevlendi" ifadesi kullanıldı.
Sabah Gazetesi'nde Bruma'nın yıllık maaşının 4 milyon Euro olmasını istediği iddia edilirken, Milliyet Gazetesi'nde "Bruma'ya zam yok" manşeti atıldı. Vatan Gazetesi'nde "Rodrigues aslan oldu" ifadeleriyle PAOK forması giyen oyuncunun transferinin tamamlandığı belirtildi. Hürriyet Gazetesi'nde ise Beşiktaş'ın yeni transferi Matej Mitrovic'in maaşını 12'ye katladığına vurgu yapıldı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"