comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gazete manşetleri - Gazete Oku (6 Ocak 2016)

06 Ocak 2017, Cuma 09:58
Gazete manşetleri - Gazete Oku (6 Ocak 2016)

6 Ocak Cuma gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 6 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Habertürk Gazetesi'nde Beşiktaş'ın Samuel Eto'o transferiyle ilgili "Eto'o'da karar günü" manşeti atıldı. Fanatik Gazetesi'nde Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferiyle ilgili "Ekici'de son dakika " manşeti atılırken, Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer çalışmalarıyla ilgili son gelişmeler de gazetenin 1. sayfasında yer aldı. Fotomaç Gazetesi'nde Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferi için "Ekici Fener'de" başlığı atıldı. Akşam'ın spor sayfasında Beşiktaş'ın yeni transferi Matej Mitrovic için "Hırvatlar'ın Corluka'sı" başlığı kullanıldı.
Hürriyet Gazetesi'nin spor sayfasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "Pis olaylara girmeyiz" sözleri manşette yer aldı. Milliyet'in manşetinde Gregory van der Wiel'in transferiyle ilgili "Kurtuluş Abu Dhabi" manşeti atıldı. Posta Gazetesi'nde "Fenerbahçe'de Elia harekatı" başlığıyla sarı lacivertlilerin Hollandalı oyuncuyu transfer etmek istediği ileri sürüldü. Sabah Gazetesi'nde ise 2011 yılında Selçuk İnan'ı Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferi için "5,5 yıl sonra gelen rövanş" başlığı kullanıldı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"