comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Gazete manşetleri - Gazete Oku (5 Ocak 2016)

05 Ocak 2017, Perşembe 09:23
Gazete manşetleri - Gazete Oku (5 Ocak 2016)

5 Ocak Perşembe gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 5 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Habertürk Gazetesi'nde Wesley Sneijder'e Çin'den yapılan transfer teklifiyle ilgili "36 Milyon €" manşeti atıldı. Fotomaç Gazetesi'nde Beşiktaş'ın Mitrovic, Galatasaray'ın Garry Rodrigues ve Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferiyle ilgili son gelişmeler manşetten verildi. Fanatik Gazetesi'nde de Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer çalışmalarından son haberler ön planda. AMK Gazetesi ise Galatasaray'ın Pato transferiyle ilgili "Sıcak temas" başlığını attı.
Posta Gazetesi'nin spor sayfasında Beşiktaş'ın Mitrovic transferi için "Aranan kan Mitrovic" başlığı kullanıldı. Hürriyet'in manşetinde de Mitrovic için "Beşiktaş'a 10 numara trasfer" başlığı kullanıldı. Vatan Gazetesi'nde Garry Rodrigues'in sarı kırmızılı formayı giymesinin an meselesi olduğu kaydedilirken, Milliyet Gazetesi'nde Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'ın yeni sözleşmeyle ilgili "Kontrat önemli değil" sözleri manşete taşındı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"