comScore

Galatasaray Galatasaray

Gazete manşetleri - Gazete Oku (4 Ocak 2016)

04 Ocak 2017, Çarşamba 10:05
Gazete manşetleri - Gazete Oku (4 Ocak 2016)

4 Ocak Çarşamba gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 4 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

Habertürk Gazetesi'nde Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferiyle ilgili "İşlem Tamam" başlığı atıldı. Fanatik Gazetesi'nde Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un transfer çalışmaları ön planda. Fotomaç Gazetesi'nde de Feneerbahçe'nin büyük ölçüde anlaştığı Mehmet Ekici için "Ekici Tamam" manşeti atıldı. AMK Gazetesi'nde Galatasaray'ın golcü oyuncsu Patoı ile görüştüğü iddia edildi.
Hürriyet Gazetesi'nin spor sayfasında Galatasaray'ın transfer etmek istediği Garry Rodrigues'in "Sneijder Fırsatını Kaçıramam" sözleri manşete taşındı. Akşam Gazetesi'nde Şenol Güneş'in "Eto'o çok gol atar ama Gomez lazım" sözleri manşeti oluşturmuş. Milliyet Gazetesi'nde Galatasaray'ın sözleşmesini feshettiği Hamit Altıntop ile ilgili "Hamit'ten para almaya devam" başlığı atıldı. Sabah Gazetesi'nde ise Beşiktaş'ın Samuel Eto'o transferi için "Eto'o için final günü" başlığı kullanıldı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"