comScore

Galatasaray Galatasaray

Gazete manşetleri - Gazete Oku (3 Ocak 2016)

03 Ocak 2017, Salı 09:17
Gazete manşetleri - Gazete Oku (3 Ocak 2016)

3 Ocak Salı gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 3 Ocak 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Posta, Takvim, Star, Karar, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

AMK Gazetesi'nde en az 4 transfer yapacak Galatasaray ilk olarak Barça'nın yıldızını açıklayacak ifadeleriyle birlikte "Şov Vidal'le Başlıyor" manşeti kullanıldı. Akşam'ın spor sayfasında Galatasaray yönetimi Yasin'i 2. kez kadro dışı bırakıl "Kulüp bul" dedi ifadeleriyle "1.4 Milyon Zam İstedi, Kovuldu!" başlığı atıldı. Fanatik Gazetesi'nde "Saray'da Transfer Rüzgarı" manşeti atılarak sarı kırmızılıların transfer listesindeki isimler paylaşıldı. Hürriyet'in spor sayfasında Ergin Ataman'ın "Obradovic'i Fenerbahçe'ye Ben Getirdim" sözleri manşet olmuş.
Posta Gazetesi'nde ligde 7 gol 1 asistle Galatasaray'ın en etkili isimlerinden Yasin süresiz kadro dışı bırakıldı ifadeleriyle "Nereden Nereye" başlığı kullanıldı. Milliyet'in spor sayfasında Fenerbahçe'nin yeni transferi Oleksandr Karavaev'in "Sağ bekte de oynayabilirim" sözleri manşetten verilmiş. Habertürk Gazetesi'nde Yasin Öztekin'in kadro dışı bırakılmasıyla ilgili "Al Sana Zam!" başlığı atıldı. Karar Gazetesi'nin spor sayfasında ise "Rodriguez, Yasin'in İpini Çekti" manşetiyle sarı kırmızılıların transfer etmek istediği Garry Rodrigues nedeniyle Yasin Öztekin'i ikinci plana attığı belirtildi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"