comScore

Galatasaray Galatasaray

Gazete manşetleri - Gazete Oku (29 Aralık 2016)

29 Aralık 2016, Perşembe 09:44
Gazete manşetleri - Gazete Oku (29 Aralık 2016)

29 Aralık Perşembe gazete manşetlerinde neler var? Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik.

FutbolArena - Gazetelerde günün manşetlerine çıkarılan haberleri sizler için bir araya getirdik. Gazete manşetlerinde olan haberleri FutbolArena derledi. 29 Aralık 2016 Gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz.


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet gazetelerinin manşetleri


Fanatik, Fotomaç, AMK, Milliyet, Hürriyet, Habertürk gibi gazetelerin manşetlerinde neler olduğunu derledik.

AMK Gazetesi Galatasaray'ın transfer çalışmalarıyla ilgili "Yerli Operasyonu" başlığını atarak Yalçın Ayhan'ın gündeme geldiğini iddia etti. Fotomaç Gazetesi'nde Kanarya eski gözdesinin peşine düştü ifadeleri kullanılarak "Feghouli Fenerbahçe'ye Koşuyor" manşeti atıldı. Hürriyet'in spor sayfasında Ziraat Türkiye Kupası'nda Tuzlaspor'a 3-2 mağlup olan Galatasaray ile ilgili "Aslan'ı Tuzla Buz Etti" manşeti kullanıldı. Milliyet'in spor sayfasında Beşiktaş'ın transfer çalışmalarıyla ilgili "Stopere Sürpriz Aday Aguilar" başlığı atıldı.
Posta Gazetesi'nde Lukas Podolski'ye Çin'den gelen transfer teklifi hakkında "Aslan'a Piyango Vurdu" manşeti atıldı. Vatan Gazetesi'nde de "Podolski İçin Ayrılık Vakti" başlığı kullanıldı. Takvim'in spor sayfasında Fenerbahçe yönetiminin Ben Arfa için Fransa'ya gittiği ifade edilirken "Ben Arfa Kuşatması" manşeti atıldı. Habertürk Gazetesi'nde ise sarı lacivertlilerin transfer listesindeki oyuncuların isimlerinin büyük oranda netleştiği ifade edilerek "Kanata 3 Aday" başlığı atıldı.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"